Членове

Регионален исторически музей, Пазарджик – Председател на УС
Регионален исторически музей, Русе – Зам.-председател на УС
Регионален исторически музей, Варна – Член на УС
Национален военноисторически музей, София – Член на УС
Регионален исторически музей, Велико Търново – Член на УС
Регионален исторически музей „Стою Шишков“, Смолян
Исторически музей, Исперих
Регионален етнографски музей, Пловдив
Исторически музей, Тутракан

Регионален исторически музей, Ямбол

Регионален исторически музей, Търговище

Нумизматичен музей, Русе

Регионален исторически музей, Разград
Исторически музей, Полски Тръмбеш
Регионален исторически музей, Стара Загора
Регионален исторически музей, Враца
Общински исторически музей, Попово
Регионален исторически музей, Хасково
Национален литературен музей, София
Исторически музей, Велинград
Регионален исторически музей, Благоевград
Музей „Дом на хумора и сатирата“, Габрово

Музей на народните художествени занаяти и приложните изкуства, Троян

Къща музей „Иван Вазов“, Сопот
Исторически музей, Батак

Дирекция на музеите, Копривщица

Регионален исторически музей, Перник
Исторически музей, Панагюрище
Археологически музей, Септември
Музей „Васил Левски“, Карлово
Държавен културен институт Къща музей „Панчо Владигеров“, София

Къща музей „Христо Ботев“, Калофер

Художествена галерия „Проф. Илия Петров“, Разград
Исторически музей, Димитровград
Национален музей на образованието, Габрово

Исторически музей, Белоградчик

Исторически музей, Бяла Черква
Художествена галерия „Станислав Доспевски“, Пазарджик
Исторически музей, Разлог
Исторически музей, Чипровци
Исторически музей, Поморие

Исторически музей, Чирпан

Регионален исторически музей, Габрово
Архитектурно-етнографски комплекс „Етър“, Габрово

0бщински исторически музей, Гоце Делчев

Исторически музей, Каварна

Исторически музей, Павликени
Регионален исторически музей, Пловдив
Регионален исторически музей, Монтана
Регионален исторически музей, Сливен
Общински исторически музей, Карлово
Исторически музей, Клисура
Общински исторически музей, Царево
Национална галерия, София
Музей на Възраждането „Иларион Макариополски”, Елена
Музеен комплекс, Банско
Регионален исторически музей, Шумен
Общински културен институт „Музей за история на София”, София
Общински институт „Старинен Пловдив“
Регионален исторически музей, Бургас
Регионален исторически музей, Ловеч
Художествена галерия „Владимир Димитров-Майстора“, Кюстендил
Регионален исторически музей „Акад.Йордан Иванов“, Кюстендил
Регионален природонаучен музей, Пловдив
Музей „Старинен Несебър“, Несебър
Градски исторически музей, Брацигово
Регионален исторически музей, Видин
Исторически музей, Правец
Регионален исторически музей, Плевен
Исторически музей, Дългопол
Художествена галерия "Илия Бешков", Плевен
Художествена галерия, Русе
Исторически музей „Искра“, Казанлък
Национален политехнически музей, София
Регионален исторически музей, Добрич
Специализиран музей за резбарско и зографско изкуство, Трявна
Исторически музей, Асеновград
Национален парк-музей „Шипка-Бузлуджа“, Казанлък
Исторически музей, Горна Оряховица
Регионален исторически музей, Кърджали
Общински исторически музей, Ивайловград
Художествена галерия „Димитър Добрович“, Сливен
Национален земеделски музей, София
Етнографско-археологически музей, Елхово
Исторически музей, Котел
Градска художествена галерия, Пловдив
Исторически музей, Петрич
Общински исторически музей, Радомир
Исторически музей, Етрополе
Исторически музей, Балчик
Художествена галерия, Силистра
Художествена галерия, Добрич
Археологически музей „Велики Преслав“, Велики Преслав
Регионален исторически музей, Силистра
Художествена галерия, Перник
Исторически музей, Генерал Тошево
Исторически музей, Свиленград
Исторически музей, Дупница
Общински исторически музей, Брезник
Художествена галерия „Асен и Илия Пейкови“, Севлиево
Музей „Борис Христов“, София
Национален исторически музей, София
Национален музей "Земята и хората", София
Исторически музей, Стрелча